Ми на зв’язку:
+38 066 133 32 20
Графік роботи:
  • пн-пт: з 9:00 до 19:00
  • сб-нд: з 10:00 до 17:00
+38 066 133 32 20
0
0

Ваш кошик порожній :(

Краплі від бліх для кішок та котів: використання

Найімовірніше, краплі від бліх для кішок та котів - перший засіб, який Вам порадять використовувати у боротьбі з цими паразитами, що є переносниками багатьох небезпечних хвороб. Це досить демократичний за ціною, але безпечний та дієвий захист, який має тривалу дію (до 4 тижнів) і, до того ж, рідко викликає алергічну реакцію у котів. Деякі з цих засобів є навіть водостійкими, що посилює їхню дію. Однак, як і будь-який препарат, краплі необхідно правильно наносити, аби отримати бажаний ефект. 
 

Як правильно обробити кота чи кішку краплями від бліх

  1. Оберіть краплі відповідно до ваги, віку та фізіологічного стану кішки чи кота. За потреби проконсультуйтесь із ветеринаром.
  2. Уважно прочитайте інструкцію перед застосуванням препарату.
  3. Обробляти улюбленця краще ввечері чи в похмурий час, щоб уникнути контакту препарату з сонячними променями, за 2 дні до або через 2 дні після миття.
  4. Суворо дотримуйтеся дозування. Після відкриття зберігати краплі від бліх не можна - їх необхідно викинути.
  5. Засіб слід наносити безпосередньо на суху неушкоджену шкіру кота чи кішки в районі холки, між лопатками, де тварина не зможе злизати препарат, заздалегідь розсунувши шерсть, розподіливши вміст без використання рук.
  6. Будьте обережними! Уникайте потрапляння засобу у пащу та на чутливі ділянки: ніс, очі, вуха. Якщо випадково кіт злизав краплі від бліх, негайно зверніться до ветеринара.
  7. Поглинання препарату триває до 24 годин, тому мити кота чи кішку або гуляти під дощем наступні 2 доби не рекомендується.
  8. Максимальна ефективність крапель настане через 1-2 доби, оскільки для поширення діючої речовини по жировому шару шкіри кота чи кішки потрібен час. У цей період краще відмовитись від прогулянок у лісистих місцевостях та поїздок на природу.
  9. У разі свербіння чи почервоніння шкіри в місці нанесення, випадання шерсті або інших проявів алергічної реакції, як-от загального пригнічення, задишки, слинотечі і блювоти, тварину необхідно негайно помити з шампунем і ретельно промити шерсть великою кількістю води. У подальшому використовувати засіб на основі такої ж діючої речовини не варто.
  10. Своєчасно обробляйте кота чи кішку, щоб підтримувати захисний ефект.

Що робити якщо кіт злизав краплі від бліх?

Однак коти дуже гнучкі і спритні істоти, і забезпечити повну безпеку під час і після їх обробки протипаразитарним засобом не завжди вдається навіть найуважнішому господарю. Наслідком злизування може стати отруєння, чим більше отрути потрапило в організм кота, тим воно сильніше. Симптомами отруєння краплями від бліх може бути відмова тварини від їжі, постійна спрага, поява слини і піни з рота, тварина стає млявою, порушується координація рухів, можуть бути проблеми з дефекацією.

При появі таких ознак після обробки кота засобами від бліх, потрібно терміново звернутися до ветеринара.